EREN OSGB HİZMET POLİTİKAMIZ

İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün oluşması adına bir çok kuruluşa ve binlerce çalışana “Temel iş güvenliği eğitimi”ni vermekte olan Eren OSGB Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan aldığı yetki belgesini hizmet verdiği firmalara karşı bir sorumluluk belgesi olarak görmektedir. Sağlıklı ve güvenlik bir çalışma ortamının tüm iş veren ve çalışanların hakkı olduğuna inanan Eren OSGB yüksek kalitede iş ve güleryüzlü hizmet ile fark edinmeyi ilke edinmiştir.

Hizmet verdiğimiz firmlara bilgisayar üzerinden özel link vererek veritabanındaki İş Sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim, denetim, iyileştirme, vb. konularında kendilerine ait dosyalarına 7/24 ulaşım sağlamakta ve firmalar OSGB’mizin kendileri için yaptığı tespit ve işlemleri denetleyebilmektedir.

OSGB’miz de 8 iş güvenliği uzmanı, 4 iş yeri hekimi, 1 diğer sağlık personeli, 1 İnsan kaynakları Uzmanı, 1 Mali işleri Uzmanı ve 1 Sekreter ile hizmet vermekte hizmet kalitesi ile devamlı büyümeyi amaç edinmektedir. Sektörde lider bir kuruluş olmayı hedefleyen kuruluşumuz, kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşımaktadır.

Ekip olarak hedefimiz hizmet verdiğimiz iş yerlerinde sıfır iş kazası odaklı çalışmaktır.